Skip to main content

LUXORliving dla profesjonalistów -

Czy ma być trochę

mądrzejszy?

całkiem prosto

po prostu mądrzejszy.

Po prostu LUXORliving.

Jako elektryk lub integrator KNX chcesz zaoferować swoim klientom system Smart Home oparty na KNX, który jest łatwy w obsłudze i może być elastycznie rozbudowywany. Obejmuje on wszystkie niezbędne funkcje. Nie więcej, ale też nie mniej.

Witamy w profesjonalnym świecie systemu inteligentnego domu LUXORliving KNX. Skorzystaj z zaawansowanych technologii inteligentnego domu, które są wyjątkowo łatwe do uruchomienia i zaprogramowania. Otwórz cały świat naprawdę prostego systemu KNX Smart Home dla siebie i swoich klientów i otwórz nowe grupy klientów.

Po prostu idealny do nowych budynków i modernizacji
Niezależnie od tego, czy jest to dom jednorodzinny, apartamentowiec, willa, loft czy mieszkanie jednopokojowe, gabinet czy kancelaria prawna: LUXORliving to idealna podstawa dla prostego systemu KNX Smart Home w nowych budynkach. Czy planowana jest rozbudowa? Ogród zimowy ma stać się bardziej inteligentny? Dzięki komponentom radiowym KNX LUXORliving można szybko i łatwo rozbudować system przewodowy.

Proste uruchomienie bez ETS

Do uruchomienia systemu LUXORliving wystarczy intuicyjne i bezpłatne oprogramowanie LUXORplug dla systemu Windows. Umożliwia to znacznie szybsze osiągnięcie celu podczas modelowania projektu, konfigurowania pomieszczeń, przypisywania komponentów i tworzenia pliku projektu.

Prosta integracja z systemami i usługami

Dzięki technologii KNX, LUXORliving jest otwarty na elastyczne rozszerzenia systemu Smart Home. Ponadto, inne technologie i usługi mogą być płynnie zintegrowane. Od sterowania głosowego za pomocą Amazon Alexa i Google Assistant, przez IFTTT, Home Connect plus i iHaus, po integrację czujników dymu.

Wszystkie komponenty dla spersonalizowanych systemów inteligentnego domu

"Redukuj do maksimum" było motywem przewodnim przy projektowaniu systemu inteligentnego domu LUXORliving KNX i wszystkich jego komponentów. Rezultat: przewodowe i bezprzewodowe komponenty, urządzenia systemowe i potężna stacja pogodowa, a także praktyczne zestawy startowe. Czego więcej potrzeba?

Workshops Icon

Poszerz swoją wiedzę na temat LUXORliving

Czy chciałbyś zagłębić się w LUXORliving i zapoznać się jeszcze bardziej z technologią i komponentami, a także uruchomieniem i obsługą? Skorzystaj z naszych praktycznych samouczków wideo i nagrań seminariów online, aby poszerzyć swoją wiedzę. Zarezerwuj sobie miejsce na jednym z kolejnych warsztatów LUXORliving.

Video-Tutorials Icon - blau/weiss
Wszystkie filmy instruktażowe i seminaria online
Workshops Icon - grün/weiss
Kolejne workshopy LUXORliving

LUXORliving przyjeżdża do Ciebie

Czy chciałbyś zaprezentować LUXORliving i inne innowacje Theben swoim klientom na żywo w swojej siedzibie? A może chciałbyś sam zapoznać się z najnowszymi produktami Theben – nawet bez konieczności odwiedzania targów? Nasz mobilny pojazd prezentacyjny „Smart Home on Wheels” z przyjemnością dojedzie do Twojej siedziby.

Theben Transporter

Zostań theBuddy już teraz!

theBuddy to program partnerski Theben, który przynosi korzyści Tobie i Twoim klientom. Ciesz się ekskluzywnymi korzyściami, takimi jak specjalne szkolenia ekspertów, przedłużenie gwarancji, wysokiej jakości materiały reklamowe i więcej uwagi dzięki swojemu miejscu w wyszukiwaniu specjalistycznych firm online.

theBuddy Logo - theben connecting people

Aktualności

Produktbild
Nowości
4. września 2023

Idealne do nowych budynków i modernizacji: siłowniki ściemniające LUXORliving DALI UP w wersjach TP i RF

Zapotrzebowanie na systemy oparte na KNX w połączeniu ze sterowaniem oświetleniem DALI stale rośnie. Nowe…
Produktbild LUXA-103 Bewegungsmelder
Nowości
14. marca 2023

LUXORliving AC IR1 Split Unit Gateway: Sterowanie urządzeniami klimatyzacyjnymi za pomocą aplikacji

Bramka LUXORliving AC IR1 Split Unit Gateway tworzy interfejs między systemem inteligentnego domu LUXORliving KNX…
Produktbild 4800320 NN PI
Nowości
14. marca 2023

Siłownik żaluzjowy LUXORliving J4-6: Modernizacja z LUXOR do LUXORliving

Nowy siłownik żaluzjowy LUXORliving J4-6 ułatwia modernizację sterowania napędami istniejących systemów LUXOR do LUXORliving -…