Skip to main content

Po prostu idealny
dla nowych budynków
wszelkiego rodzaju

Chciałbyś zbudować nowy dom i uczynić swoją wymarzoną nieruchomość bardziej inteligentną i wydajną zgodnie z Twoimi życzeniami?

Niezależnie od tego, czy jest to dom wolnostojący, apartamentowiec, willa, loft czy mieszkanie z jedną sypialnią, gabinet czy kancelaria prawna: LUXORliving jako system inteligentnego domu oparty na KNX stanowi idealną podstawę dla naprawdę prostego, elastycznego i przyszłościowego inteligentnego domu.

LUXORliving jest okablowany w taki sam sposób, jak każda inna instalacja KNX. Poszczególne systemy, takie jak oświetlenie, ogrzewanie, wentylacja i żaluzje, są inteligentnie połączone w sieć i można nimi wygodnie sterować – głosowo za pośrednictwem Amazon Alexa lub Google Assistant, za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji LUXORplay lub za pomocą przycisku. Aby zaoferować jeszcze większą funkcjonalność, różnorodność i wygodę, można również zintegrować szeroką gamę technologii i usług, takich jak Home Connect Plus, IFTTT i iHaus. Twoje życzenia decydują.

Jeszcze lepiej:

Jeśli chcesz rozszerzyć LUXORliving na inne pokoje lub dodatkowe rozszerzenia w późniejszym terminie, możesz to łatwo zrobić za pomocą komponentów bezprzewodowych. W ten sposób system inteligentnego domu LUXORliving KNX można łatwo, elastycznie i przyszłościowo rozbudowywać zgodnie z własnymi wymaganiami.

Familie im Innenhof des Hauses
Abweseneheit Icon - blau

LUXORliving FAQ

Masz pytania dotyczące funkcji LUXORliving? Tutaj znajdziesz najważniejsze odpowiedzi!

Workshops Icon

Samouczki wideo & warsztaty

Chcesz dowiedzieć się więcej o technologii LUXORliving, komponentach, uruchomieniu i obsłudze? Pomogą Ci w tym nasze samouczki wideo, seminaria online i warsztaty.

Video-Tutorials Icon - blau/weiss
Do filmów wideo
Workshops Icon - grün/weiss
Do workshopów