Skip to main content

Prosta instalacja i konfiguracja - bez ETS

LUXORplug to proste i bezpłatne oprogramowanie Windows do uruchamiania LUXORliving. Nie potrzebujesz żadnej wcześniejszej wiedzy. Wystarczy kierować się intuicją.

Uruchamianie z LUXORplug odbywa się na innych zasadach niż w przypadku ETS. LUXORplug rozpoznaje uczestników i ich możliwości. Po podłączeniu notebooka do centrali systemu za pomocą kabla sieciowego oprogramowanie automatycznie wyświetla listę znalezionych komponentów wraz z parametrami i nazwami. Każde urządzenie ma unikalny numer, przypisany tylko raz, dzięki któremu można je zawsze zidentyfikować. Użytkownik modeluje projekt, określa liczbę pięter i pomieszczeń oraz nadaje im nazwy. Następnie można przypisać komponenty do pomieszczeń, a także nadać im zwykłe nazwy, np.

Uruchamianie odbywa się pomieszczenie po pomieszczeniu. Podłączone jednostki można wczytać do centrum systemu i przetestować w dowolnym momencie. Do tego dochodzą predefiniowane kanały domyślne dla każdego urządzenia, a także funkcja diagnostyczna na wypadek wystąpienia błędu.

Dzięki LUXORplug można błyskawicznie utworzyć plik projektu. Niezależnie od tego, czy instalacja odbywa się w biurze, czy bezpośrednio u klienta: Wszystko zależy od Ciebie.

Jak łatwo jest skonfigurować LUXORliving

Rozpocznij projekt

Najpierw dodaj wszystkie istotne informacje o projekcie, takie jak nazwa nieruchomości, budowniczy, adres i instalator.

Tworzenie przeglądu

Utilice la función de arrastrar y soltar para añadir las habitaciones a las plantas correspondientes y asignarles nombres individuales.

Integracja urządzeń

Już zainstalowane urządzenia mogą zostać wczytane, zidentyfikowane i nazwane automatycznie. Listę urządzeń można też utworzyć ręcznie.

Ustawianie funkcji

Przypisywanie funkcji do urządzeń w poszczególnych pomieszczeniach metodą „przeciągnij i upuść”.Jest to prosty sposób na określenie, które urządzenia komunikują się ze sobą.

Programowanie funkcji

Funkcje można przenosić w dowolnym momencie. Planowanie projektu nie musi być całkowicie zakończone, aby można było zaprogramować urządzenia.

Przygotowanie wizualizacji

Prześlij plik projektu do centrali systemu. Od tego momentu funkcje można łatwo obsługiwać i konfigurować za pomocą aplikacji LUXORplay.

LUXORplug Oprogramowanie do uruchamiania systemu inteligentnego domu LUXORliving opartego na KNX od Theben

Play Video

Film instruktażowy

Workshops Icon

Samouczki wideo & warsztaty

Chcesz dowiedzieć się więcej o technologii LUXORliving, komponentach, uruchomieniu i obsłudze? Pomogą Ci w tym nasze samouczki wideo, seminaria online i warsztaty.

Video-Tutorials Icon - blau/weiss
Do filmów wideo
Workshops Icon - grün/weiss
Na warsztaty