Skip to main content
Play Video
Obejrzyj wideo
KNX Icon

KNX, ale proste.

Otwarty standard KNX dla technologii budynkowej oferuje wiele korzyści, ponieważ jest przyszłościowy i niezależny od producenta. Jednak KNX jest również uważany za wymagający pod względem planowania i instalacji. Inaczej jest w przypadku LUXORliving: LUXORliving oferuje wszystkie zalety KNX, ale jest znacznie łatwiejszy i szybszy do zaprogramowania i uruchomienia. Obiecujemy!

Niektóre systemy inteligentnego domu oferują ogromny zakres funkcji, które przytłaczają wielu użytkowników. LUXORliving jest inny i koncentruje się na naprawdę ważnych funkcjach inteligentnego życia:

Licht dimmen Icon - blau

Przełączanie i ściemnianie światła

Panik-Funktion Icon - blau

Sterowanie ogrzewaniem

Jalousien Icon - blau

Kontrola zaciemnienia

Licht Icon - blau

Wyświetlanie obrazu na żywo z kamer IP

IP Kamera Icon - blau

Funkcja antynapadowa umożliwia włączenie wszystkich świateł w domu za pomocą jednego kliknięcia.

Zentra-AUS Icon - blau

Centralne wyłączanie wszystkich urządzeń za pomocą jednego przycisku

Chcesz więcej? Skorzystaj ze sprytnych opcji integracji, takich jak IFTTT i Home Connect Plus. LUXORliving jest otwarty na wszystko.

Przyszłościowe rozwiązanie dla nowych konstrukcji i modernizacji

Niezależnie od tego, czy jest to dom jednorodzinny, apartamentowiec, willa, loft czy mieszkanie z jedną sypialnią, gabinet czy kancelaria prawna: LUXORliving to idealna podstawa dla prostego systemu inteligentnego domu w nowych budynkach. Czy planowana jest rozbudowa? Chcesz uczynić swój ogród zimowy bardziej inteligentnym? Dzięki bezprzewodowym komponentom LUXORliving można szybko i łatwo zainstalować dodatkowe funkcje. Czy chciałbyś rozszerzyć LUXORliving do niezależnego od producenta, natywnego systemu KNX? Nie ma problemu: dzięki certyfikacji KNX, wszystkie komponenty LUXORliving mogą być również doposażone w system KNX. Oznacza to, że inwestycje są optymalnie chronione również w przyszłości. Przy okazji: dzięki aktualizowanej jednostce centralnej systemu, jesteś po bezpiecznej stronie przyszłych rozszerzeń funkcji.

Wyprodukowano w Haigerloch

LUXORliving jest opracowywany i produkowany na miejscu w Haigerloch w Szwabii. Nasze wysokie standardy jakości i autoryzowane przez VDE laboratorium testowe zapewniają, że wszystkie komponenty systemu spełniają, a nawet przekraczają najwyższe wymagania w zakresie wydajności, niezawodności i trwałości. Dzięki temu możesz cieszyć się swoim systemem inteligentnego domu LUXORliving KNX przez długi czas.

Abweseneheit Icon - blau

LUXORliving FAQ

Masz pytania dotyczące funkcji LUXORliving? Tutaj znajdziesz najważniejsze odpowiedzi!

Workshops Icon

Samouczki wideo & warsztaty

Chcesz dowiedzieć się więcej o technologii LUXORliving, komponentach, uruchomieniu i obsłudze? Pomogą Ci w tym nasze samouczki wideo, seminaria online i warsztaty.

Video-Tutorials Icon - blau/weiss
Do filmów wideo
Workshops Icon - grün/weiss
Do workshopów

Bezpłatne oprogramowanie LUXORplug Windows do uruchamiania

Uruchamianie z LUXORplug odbywa się na innych zasadach niż w przypadku ETS. LUXORplug rozpoznaje uczestników i ich możliwości. Po podłączeniu notebooka do centrali systemu za pomocą kabla sieciowego oprogramowanie automatycznie wyświetla listę znalezionych komponentów wraz z parametrami i nazwami. Każde urządzenie ma unikalny, jednorazowy numer, dzięki któremu można je zawsze zidentyfikować. Użytkownik modeluje projekt, określa liczbę pięter i pomieszczeń oraz nadaje im nazwy. Następnie można przypisać komponenty do pomieszczeń, a także nadać im jasne nazwy, np.

Uruchamianie odbywa się pomieszczenie po pomieszczeniu. Podłączone urządzenia można w dowolnym momencie załadować do centrali systemu i przetestować. Jest to uzupełnione przez predefiniowane kanały domyślne dla każdego urządzenia, a także monitorowanie magistrali w przypadku wystąpienia błędu. Dzięki LUXORplug można błyskawicznie utworzyć plik projektu. Niezależnie od tego, czy instalacja odbywa się w biurze, czy bezpośrednio u klienta: Wszystko zależy od Ciebie.

Download LUXORplug (V1.0.19, 2023-12-15)
Pobierz wersję 32-bitowąPobierz wersję 64-bitową

Pobierając oprogramowanie, użytkownik potwierdza, że korzysta z konfiguratora Theben LUXORplug wyłącznie w celach komercyjnych. Prosimy również o zapoznanie się z naszą umową licencyjną.

Aplikacja LUXORplay do obsługi przez użytkowników

LUXORplay to aplikacja na systemy iOS, Android i Windows do wygodnej, bezpiecznej i niemal zabawnie prostej obsługi LUXORliving za pośrednictwem sieci WLAN.

Wizualizacja za pomocą aplikacji LUXORplay jest równie prosta jak uruchomienie, umożliwiając użytkownikom końcowym na przykład definiowanie scen lub czasów. Aplikacja odczytuje plik projektu przy pierwszym połączeniu z centralą systemu i przyjmuje wszystkie nazwy pomieszczeń, przełączników itp. Projekt graficzny jest wstępnie zdefiniowany, dzięki czemu można go łatwo skonfigurować. Projekt graficzny jest wstępnie zdefiniowany, dzięki czemu wizualizacja jest gotowa do użycia już przy pierwszym uruchomieniu. Użytkownik może teraz wizualizować i zmieniać stany świateł, żaluzji, rolet, ustawienia ogólne itp.

Aplikację można pobrać bezpłatnie ze sklepów z aplikacjami dla systemów iOS i Android.
Download LUXORplay für Windows (V2.0.16, 2023-12-01)
Pobierz wersję 32-bitowąPobierz wersję 64-bitową

Wersja LUXORplay dla systemu Windows jest dostępna do bezpośredniego pobrania tutaj.