Skip to main content

Po prostu bardziej wszechstronny
do modernizacji
i renowacji

Planujesz rozbudowę swojego domu?
Chcesz uczynić ogród zimowy bardziej inteligentnym?
Chcesz rozszerzyć swój system Smart Home w budynku na inne pomieszczenia bez okablowania KNX?

Żaden problem: dzięki LUXORliving można łatwo i szybko uzupełnić istniejące przewodowe systemy KNX o komponenty radiowe KNX. Ponadto można również zintegrować systemy oświetleniowe DALI z funkcjami HCL i RGBW za pośrednictwem bramek KNX, na przykład w celu indywidualnego dostosowania koloru i temperatury barwowej w pomieszczeniach.

Poszczególnymi funkcjami, takimi jak oświetlenie, ogrzewanie, wentylacja i żaluzje, można sterować wyjątkowo łatwo – głosowo za pośrednictwem Amazon Alexa lub Google Assistant, za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji LUXORplay lub za pomocą przycisku. Aby zaoferować jeszcze większą funkcjonalność, różnorodność i wygodę, można również zintegrować szeroką gamę technologii i usług, takich jak Home Connect Plus, IFTTT i iHaus. Twoje życzenia decydują.

Finansowanie inteligentnych domów przez KfW

Czy wiesz, że Kreditanstalt für Wiederaufbau (KfW) promuje integrację technologii inteligentnego domu w istniejących budynkach? Promowane są między innymi

  • Czujniki okien i drzwi
  • Kontrola światła
  • Inteligentne ogrzewanie
  • Inteligentne sterowanie roletami
  • Systemy komunikacji zewnętrznej
  • Detektor wody
  • Kamery monitorujące
  • Systemy połączeń alarmowych i wsparcia
Ein Altbau bei Nacht mit beleuchteten Räumen

Możesz ubiegać się o finansowanie w formie pożyczek lub dotacji, jeśli chodzi o dostosowanie do wieku, redukcję barier lub energooszczędne remonty. Najlepszą rzeczą do zrobienia jest szczegółowe zapoznanie się z różnymi opcjami finansowania. To się opłaca!

Abweseneheit Icon - blau

LUXORliving FAQ

Masz pytania dotyczące funkcji LUXORliving? Tutaj znajdziesz najważniejsze odpowiedzi!

Workshops Icon

Samouczki wideo & warsztaty

Chcesz dowiedzieć się więcej o technologii LUXORliving, komponentach, uruchomieniu i obsłudze? Pomogą Ci w tym nasze samouczki wideo, seminaria online i warsztaty.

Video-Tutorials Icon - blau/weiss
Do filmów wideo
Workshops Icon - grün/weiss
Do workshopów