Skip to main content

Bezpłatne oprogramowanie LUXORplug Windows do uruchamiania

Uruchamianie z LUXORplug odbywa się na innych zasadach niż w przypadku ETS. LUXORplug rozpoznaje uczestników i ich możliwości. Po podłączeniu notebooka do centrali systemu za pomocą kabla sieciowego oprogramowanie automatycznie wyświetla listę znalezionych komponentów wraz z parametrami i nazwami. Każde urządzenie ma unikalny, jednorazowy numer, dzięki któremu można je zawsze zidentyfikować. Użytkownik modeluje projekt, określa liczbę pięter i pomieszczeń oraz nadaje im nazwy. Następnie można przypisać komponenty do pomieszczeń, a także nadać im jasne nazwy, np.

Uruchamianie odbywa się pomieszczenie po pomieszczeniu. Podłączone urządzenia można w dowolnym momencie załadować do centrali systemu i przetestować. Jest to uzupełnione przez predefiniowane kanały domyślne dla każdego urządzenia, a także monitorowanie magistrali w przypadku wystąpienia błędu. Dzięki LUXORplug można błyskawicznie utworzyć plik projektu. Niezależnie od tego, czy instalacja odbywa się w biurze, czy bezpośrednio u klienta: Wszystko zależy od Ciebie.

Download LUXORplug (V1.0.19, 2023-12-15)
Download 32-Bit VersionDownload 64-Bit Version

Pobierając oprogramowanie, użytkownik potwierdza, że korzysta z konfiguratora Theben LUXORplug wyłącznie w celach komercyjnych. Prosimy również o zapoznanie się z naszą umową licencyjną.

Aplikacja LUXORplay do obsługi przez użytkowników

LUXORplay to aplikacja na systemy iOS, Android i Windows do wygodnej, bezpiecznej i niemal zabawnie prostej obsługi LUXORliving za pośrednictwem sieci WLAN.

Wizualizacja za pomocą aplikacji LUXORplay jest równie prosta jak uruchomienie, umożliwiając użytkownikom końcowym na przykład definiowanie scen lub czasów. Aplikacja odczytuje plik projektu przy pierwszym połączeniu z centralą systemu i przyjmuje wszystkie nazwy pomieszczeń, przełączników itp. Projekt graficzny jest wstępnie zdefiniowany, dzięki czemu można go łatwo skonfigurować. Projekt graficzny jest wstępnie zdefiniowany, dzięki czemu wizualizacja jest gotowa do użycia już przy pierwszym uruchomieniu. Użytkownik może teraz wizualizować i zmieniać stany świateł, żaluzji, rolet, ustawienia ogólne itp.

Aplikację można pobrać bezpłatnie ze sklepów z aplikacjami dla systemów iOS i Android.
Download LUXORplay für Windows (V2.0.15, 2023-11-15)
Download 32-Bit VersionDownload 64-Bit Version

Wersja LUXORplay dla systemu Windows jest dostępna do bezpośredniego pobrania tutaj.

Oprogramowanie do planowania terminali dla inżynierii usług budowlanych

Czasochłonne pozyskiwanie klientów? Konsultacje z klientami w ciągłej pętli? Długie fazy kalkulacji i planowania w okresie poprzedzającym projekty – nawet jeśli zamówienie nie jest jeszcze pewne? Nie ma takiej potrzeby. Dzięki Terminalowi, oprogramowaniu do wiążącego rejestrowania projektów i wstępnego planowania w branży elektrycznej.

Dzięki Terminalowi możesz sporządzać wiążące zestawienia cen, w tym koszty instalacji, podczas pierwszego spotkania z klientem i skrócić czas pozyskiwania klientów. Wystarczy jedno kliknięcie, aby dokonać konwersji ze standardowego na inteligentny dom. Terminal przeliczy wszystko i doda niezbędne komponenty. Pokaż swoim klientom różnice między różnymi systemami za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Dzięki Terminalowi zawsze będziesz w stanie sporządzić wiążące zestawienia kosztów i dokonać wiarygodnych obliczeń podczas pierwszego spotkania. Wszystkie dane zawsze pod ręką: Niezależnie od tego, czy jesteś na placu budowy, czy u klienta, dzięki Terminalowi zawsze masz pod ręką wszystkie istotne dane.

Zaloguj się i zacznij teraz !