Skip to main content

Z życia
po prostu bezpieczniej
korzystać

Dom jest prawdziwym domem tylko wtedy, gdy czujesz się w nim całkowicie bezpiecznie. Oprócz znacznego wzrostu komfortu, LUXORliving zapewnia, że możesz usiąść i zrelaksować się w swoich czterech ścianach.

Zentra-AUS Icon - blau

Centralne wyłączenie

Na przykład, LUXORliving posiada praktyczną funkcję „centralnego wyłączenia”, dzięki której wszystkie odbiorniki mogą być niezawodnie odłączone od zasilania. Nurtujące pytania, takie jak „Czy wyłączyłem żelazko?”, należą już do przeszłości, ponieważ dzięki aplikacji LUXORplay wystarczy przesunąć palcem, aby nim sterować – nawet gdy jesteś w ruchu.

Mann betätigt Schalter beim Verlassen des Hauses
Abweseneheit Icon - blau

Integracja czujników dymu i symulacja obecności

W celu ochrony na wypadek pożaru, system LUXORliving można połączyć z czujnikami dymu, dzięki czemu poszczególne działania, takie jak podnoszenie rolet i włączanie oświetlenia, są wykonywane automatycznie w przypadku komunikatu ostrzegawczego.

Automatyzując działanie oświetlenia i rolet, można symulować obecność mieszkańców w przypadku nieobecności, zwiększając w ten sposób ochronę przed włamaniem.

Wetter Icon - blau

Sterowanie na podstawie pogody

Na zewnątrz stacja pogodowa LUXORliving M140 rejestruje aktualne warunki pogodowe, takie jak deszcz lub burza, i zapewnia automatyczne zwijanie markiz lub zamykanie okien.

Wetterstation außerhalb des Hauses

Bezpieczny
Zdalny dostęp
przez chmurę

Dzięki chmurze z lokalizacją serwera w Niemczech i certyfikatem VDE jesteś również optymalnie chroniony przed manipulacjami i atakami hakerów oraz możesz zaufać bezpieczeństwu swoich danych osobowych. Ponadto komponenty bezprzewodowe obsługują KNX Data Secure i zabezpieczają system LUXORliving przed manipulacją i kradzieżą danych.

Nie należy zapominać:

LUXORliving opiera się na międzynarodowym standardzie KNX, dzięki czemu jest absolutnie przyszłościowy i może być w dowolnym momencie aktualizowany o nowe funkcje i produkty – dla maksymalnej ochrony inwestycji i wysokiego stopnia elastyczności.

Aby zapewnić bezpieczeństwo finansowe, jako inwestor remontujący i modernizujący możesz również skorzystać z lukratywnych dotacji KfW.

Aplikacja LUXORplay

Wszystkie funkcje LUXORliving mogą być kontrolowane i monitorowane zdalnie przez Theben Cloud za pomocą aplikacji LUXORplay.

Dostęp przez sieć wewnętrzną
Jednostka centralna z połączeniem LAN
Zasilacz

Hosting w chmurze w Niemczech

Umriss der Deutschland Karte in blau

LUXORliving posiada certyfikat VDE

Abweseneheit Icon - blau

LUXORliving FAQ

Masz pytania dotyczące funkcji LUXORliving? Tutaj znajdziesz najważniejsze odpowiedzi!

Workshops Icon

Samouczki wideo & warsztaty

Chcesz dowiedzieć się więcej o technologii LUXORliving, komponentach, uruchomieniu i obsłudze? Pomogą Ci w tym nasze samouczki wideo, seminaria online i warsztaty.

Video-Tutorials Icon - blau/weiss
Do filmów wideo
Workshops Icon - grün/weiss
Do workshopów