Skip to main content

theBuddy to koncepcja partnerska Theben, która zmienia zadowolonych klientów w bliskich partnerów. I z której Ty i Twoi klienci czerpiecie korzyści. Idea stojąca za tą koncepcją jest dość prosta: partnerzy wspierają się nawzajem. My - Theben - wspieramy naszych partnerów poczwórnie:

1. partnerstwo w silnym zespole

LUXORliving można zainstalować, podłączyć i zaprogramować szybko i łatwo, bez większego wysiłku. Jeśli potrzebujesz wsparcia technicznego, możesz liczyć na naszych ekspertów. Ponadto jako theBUDDY otrzymujesz dostęp do ekskluzywnych kursów szkoleniowych, które przekazują wiedzę ekspercką. Będziesz miał również możliwość podzielenia się swoimi sugestiami i pomysłami na temat systemu LUXORliving KNX Smart Home i programu partnerskiego BUDDY.

2. przedłużenie gwarancji - 5 lat

LUXORliving zawsze działa, a przede wszystkim przez bardzo długi czas: to przysłowiowa jakość Theben. Właśnie dlatego dajemy każdemu theBUDDY pięcioletnią gwarancję na każdą instalację LUXORliving. Daje to Twoim klientom poczucie bezpieczeństwa. I Tobie również.

3. wybrane i spersonalizowane materiały reklamowe

Aby pomóc Ci zaprezentować się jako theBUDDY, oferujemy wybór wysokiej jakości materiałów reklamowych. Możesz na przykład zamówić spersonalizowane banery do prezentacji Twojej firmy na placu budowy Twojego projektu LUXORliving.

4. ekskluzywność

Jako theBUDDY masz możliwość zaprezentowania siebie i swojej firmy w naszej obecności online. Ułatwi to znalezienie Cię jako theBUDDY w Twoim regionie i otrzymanie większej liczby zamówień.

A to nie wszystko, zapytaj osobę kontaktową.

Dowiedz się teraz i zostań theBuddy!

Nie jesteś jeszcze theBUDDY, ale chcesz nim zostać? Chcesz umówić się na spotkanie z naszym przedstawicielem handlowym? Po prostu napisz do nas e-mail lub zadzwoń. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.


    Informacje na temat ochrony danych: Prosimy o zapoznanie się z naszymi informacjami na temat wykorzystania danych z tego formularza w naszym oświadczeniu o ochronie danych.