skip to Main Content

LUXORliving iON przyciski i regulatory pokojowe

-Idealne uzupełnienie systemu inteligentnego domu LUXORliving

Niezwykle łatwy w programowaniu i obsłudze system inteligentnego domu LUXORliving firmy Theben został zaprojektowany, aby ułatwić życie. Praktyczny: LUXORliving można stosować w połączeniu z seriami wyłączników wszystkich znanych producentów. Jeszcze bardziej praktyczny: nowe czujniki dotykowe i kontrolery pokojowe LUXORliving iON oferują teraz jeszcze szerszy wybór przycisków łączących styl i funkcjonalność. Z ich pomocą zbudujesz jednorodny system inteligentnego domu LUXORliving, w którym wszystkie komponenty idealnie do siebie pasują.

Jak działają czujniki dotykowe LUXORliving iON?

Czujniki dotykowe LUXORliving iON i regulatory pokojowe ze zintegrowanym czujnikiem temperatury umożliwiają uruchamianie różnych funkcji w systemie inteligentnego domu LUXORliving za naciśnięciem jednego przycisku. Możesz na przykład:

 • Włączyć i wyłączyć oraz przyciemnić światło
 • Podnosić i obniżać żaluzje
 • Zainicować wybrane sceny
 • Obsługiwać funkcje centralne lub grupowe
YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

Jak działają czujniki dotykowe LUXORliving iON?

Czujniki dotykowe LUXORliving iON są dostępne w różnych wersjach: z 2 lub 4 przyciskami oraz jako regulatory pokojowe z wyświetlaczem LCD. W zależności od urządzenia jednym przyciskiem można sterować nawet 10 funkcjami. Podobnie jak cały system inteligentnego domu LUXORliving, czujniki dotykowe LUXORliving iON również imponują niewiarygodnie łatwą obsługą. Kolorowe diody LED lub wyświetlacz LCD zapewniają stały podgląd aktualnego stanu sprzętu. Pamiętaj: dzięki zintegrowanemu łącznikowi magistrali wszystkie czujniki dotykowe iON są szybkie i łatwe w instalacji. Można je również programować bez specjalistycznej wiedzy. Typowy LUXORliving.

Push-button sensor iON2

LUXORliving iON2

 • Przycisk dwukrotny z 2 diodami stanu ze zintegrowanym czujnikiem temperatury
 • Sterowanie funkcjami: załączanie, ściemnianie, rolety, scena w systemie LUXORliving
 • Wielokolorowe diody stanu
Push-button sensor iON4

LUXORliving iON4

 • Przysik czterokrotny z 4 diodami stanu ze zintegrowanym czujnikiem temperatury
 • Sterowanie funkcjami: załączanie, ściemnianie, rolety, scena w systemie LUXORliving
 • Wielokolorowe diody stanu
Room controller iON8

LUXORliving iON8

 • Regulator pokojowy ze zintegrowanym termostatem pokojowym
 • Wyświetlacz LCD pokazujący funkcje, ikony i wartości
 • 10 dowolnie konfigurowalnych funkcji

Wszystkie przyciski LUXORliving iON i kontrolery pokojowe w skrócie

Czujniki dotykowe LUXORliving iON ze zintegrowanym czujnikiem temperatury oferują ogromne możliwości dla Twojego inteligentnego domu. Przyciski bezramkowe zachwycają atrakcyjnym wyglądem. Nie mogłoby być bardziej elastyczne!

 • LUXORliving iON2 z dwoma przyciskami. Włączanie i wyłączanie światła, ściemnianie światła, sterowanie roletami, inicjowanie scen, pomiar temperatury, wyświetlanie statusu (wielokolorowa dioda LED)
 • LUXORliving iON4 z czterema przyciskami. Włączanie i wyłączanie światła, ściemnianie światła, sterowanie roletami, inicjowanie scen, pomiar temperatury, wyświetlanie statusu (wielokolorowa dioda LED)
 • Regulator pokojowy LUXORliving iON8 do 10 funkcji z wyświetlaczem LCD. Włączanie i wyłączanie światła, przyciemnianie światła, sterowanie żaluzjami, inicjowanie scen, sterowanie temperaturą, wyświetlanie statusu (LCD)
LUXORliving iON2, mosaic wallpaper

W jaki sposób montuje się, instaluje i konfiguruje czujniki dotykowe LUXORliving iON?

Przyciski LUXORliving iON montuje się na standardowych puszkach elektrycznych za pomocą praktycznej płyty montażowej. Możliwe jest połączenie dwóch czujników dotykowych LUXORliving iON z 2-krotną płytą montażową (wyposażenie dodatkowe). Zintegrowany łącznik magistrali (zacisk wtykowy) umożliwia błyskawiczne połączenie z systemem LUXORliving. Czujniki dotykowe można konfigurować bez specjalistycznej wiedzy za pomocą intuicyjnego oprogramowania LUXORplug.

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

Co wyróżnia przyciski i kontrolery pokojowe LUXORliving iON?

Szeroki wybór przycisków, które są kompatybilne z LUXORliving, można kupić u różnych producentów. Jednak tylko przyciski LUXORliving iON oferują system inteligentnego domu, który jest jednorodny zarówno pod względem stylu, jak i funkcji. Umożliwia to sterowanie niezliczonymi inteligentnymi funkcjami z centralnego punktu, zgodnie z Twoimi wymaganiami. Skorzystaj z następujących funkcji obsługiwanych przez czujniki dotykowe iON:

Icon thermometer

Zintegrowany czujnik temperatury (LUXORliving iON2, iON4, iON8)

W połączeniu z technologią aktorów grzewczych przycisk z czujnikiem temperatury umożliwia precyzyjną regulację temperatury w pomieszczeniu.

Zintegrowany łącznik magistrali (LUXORliving iON2, iON4, iON8)

Wystarczy użyć terminala wtykowego, aby podłączyć przycisk LUXORliving iON lub regulator pokojowy do systemu LUXORliving. Nie ma potrzeby poświęcania czasu i wysiłku na podłączanie poszczególnych przewodów.

Icon einfache Inbetriebnahme
Icon color control

Wskaźnik stanu LED (LUXORliving iON2, iON4)

Kolorowe diody LED stanu sygnalizują aktualny stan podłączonego sprzętu. Możesz na przykład sprawdzić stan oświetlenia zewnętrznego bez konieczności wychodzenia na zewnątrz. Jasność diód LED stanu jest regulowana automatycznie w oparciu o jasność otoczenia. Gdy w pomieszczeniu robi się ciemniej, diody LED stanu są automatycznie przyciemniane. W ciągu dnia diody LED świecą jaśniej i są dobrze widoczne, gdy jest dużo światła z otoczenia.

iON8 LCD, display in the dark

LCD (LUXORliving iON8)

LCD (LUXORliving iON8)

Chociaż wysokiej klasy wyświetlacze Retina są genialne, nie nadają się do całodobowego użytku. Zdecydowaliśmy się na użycie wyświetlacza LCD w regulatorze pokojowym LUXORliving iON8 ze względu na jego zwiększoną niezawodność i trwałość. W LUXORliving iON8 każda z 10 funkcji ma przypisaną ikonę. Ikonę można uzupełnić dodając nazwy dla poszczególnych funkcji. Mogą to być „oświetlenie sufitowe” lub „rolety w ogrodzie zimowym”, a także aktualny stan (wł. / Wył. / Wartość ściemniania / lokalizacja). To znacznie upraszcza obsługę i nawigację na regulatorze pokojowym. Jasność ekranu LCD jest regulowana w zależności od jasności otoczenia. Jeśli pokój jest ciemny, podświetlenie wyświetlacza jest przyciemnione. W ciągu dnia wyświetlacz świeci jaśniej, dzięki czemu jest czytelny, gdy jest dużo światła otoczenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej bogatej ofercie przycisków i regulatorów pokojowych LUXORliving iON? Po prostu wyślij nam e-mail. Z przyjemnością prześlemy więcej informacji.

Back To Top