skip to Main Content

LUXORliving może się rozwijać

Dla wszystkich myślących dziś o jutrze.

LUXORliving – sprytny system składający się z sterowników, czujników, zasilacza i centrum sterowania IP1. Uruchomienie jest niezwykle łatwe. System LUXORliving opiera się na otwartych standardach, a więc jest systemem przyszłościowym, który można dowolnie rozbudowywać. Bezpieczeństwo jest jednym z głównych priorytetów systemu inteligentnego domu, który jest kontrolowany przez bezprzewodową sieć LAN. Możliwość aktualizacji centrum sterowania IP1 oznacza, że ​​możesz z łatwością polegać na wszelkich przyszłych rozszerzeniach funkcjonalności.

Dla tych, którzy chcą pozostawić sobie jak najwięcej otwartych możliwości, LUXORliving może zostać zainstalować w wersji podstawowej. Po zaprogramowaniu instalacji centrum sterowania IP1 pozostaje przy instalatorze. Użytkownik może następnie w dowolnym momencie zintegrować z instalacją LUXORliving inne centrum sterowania oparte o protokół KNX w celu zintegrowania wszystkich dodatkowych funkcji.

LUXORliving - inteligentny system o prostej konstrukcji

Odkryj sterowniki, czujniki i wszystkie inne elementy

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

Elementy systemu LUXORliving to urządzenia do montażu szeregowego w rozdzielni elektrycznej jak i w puszkach instalacyjnych. Centrum sterowania posiada port Ethernet do programowania i – po zakończeniu rozruchu – do ustanowienia połączenia z routerem bezprzewodowej sieci LAN w obiekcie w celu sterowania instalacją z urządzeń mobilnych. Sterowniki przekaźnikowe posiadają do 16 niezależnych kanałów sterujących.

Uniwersalne siłowniki ściemniające 2 i 4 kanałami sterującymi są zoptymalizowane dla lamp LED zasilanych z 230V. Różne krzywe ściemniania wspierają zharmonizowane i płynne ściemnianie diod LED.

Istnieją również sterowniki rolet i żaluzji, sterowniki ogrzewania z ochroną zaworu, termostat pokojowy do regulacji grzejników w poszczególnych pokojach, ogrzewanie podłogowe lub powierzchni chłodzących, a także wejścia binarne (lub interfejsy przycisków), i przyciski systemowe w wersji dwu i cztero przyciskowe oraz regulatory z wyświetlaczem. Stacja pogodowa uzupełnia portfolio. Jest w stanie wykryć wiatr, deszcz, jasność i temperaturę (na przykład do sterowania żaluzjami i osłonami przeciwsłonecznymi).

Łatwy w konfiguracji i instalacji

Po prostu podłącz, skonfiguruj, zaprogramuj i gotowe. Wizualizacja jest generowana automatycznie. Dzięki LUXORplug możesz błyskawicznie utworzyć plik projektu. Niezależnie od tego, czy przeprowadzasz instalację w biurze, czy bezpośrednio na miejscu. Masz wszystko na wyciągnięcie ręki.

Back To Top