skip to Main Content

Inteligentna kontrola:

System inteligentnego domu LUXORliving zapewnia bezpieczny zdalny dostęp

Cloud-Zugriff für die LUXORliving-Funktionen

System inteligentnego domu LUXORliving firmy Theben może być teraz również kontrolowany i administrowany online za pośrednictwem chmury Theben. Centrum danych z certyfikatem BSI w Niemczech gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo danych i niezawodną ochronę przed manipulacją, wystarczy do tego aplikacja LUXORplay, za pomocą której można sterować funkcjami LUXORliving przez zdalny dostęp przez chmurę Theben i monitorować aktualne stany urządzeń.

Jako użytkownik masz pełną kontrolę: aktywujesz dostęp do chmury, który można skonfigurować kilkoma kliknięciami – bez konieczności posiadania wiedzy o sieci. Oznacza to, że osoby trzecie nie będą miały dostępu do Twojego konta użytkownika.

W celach serwisowych klienci mogą przekazać zarządzanie bramą partnerom (np. Instalatorowi lub zespołowi serwisowemu Theben).

Nie trzeba dodawać, że wszystkie funkcje LUXORliving są dostępne również bez połączenia z chmurą. Jednak niektóre rozszerzenia, które polegają na połączeniu internetowym, takie jak sterowanie głosowe, wymagają takiego połączenia.

Chmura Theben zarządzana jest w certyfikowanym centrum danych w Niemczech. Oznacza to, że system inteligentnego domu LUXORliving jest optymalnie chroniony przed kradzieżą i manipulacją danych.

Zdalny dostęp przez chmurę Theben jest bezpłatny w ciągu pierwszego roku.

Rozpocznij bezpłatny okres próbny już teraz i uzyskaj dostęp do systemu inteligentnego domu LUXORliving za pośrednictwem chmury Theben za darmo przez 12 miesięcy.

Po zakończeniu okresu próbnego możesz wybrać jedną z następujących opcji:

Aktywuj chmurę Theben na 1 rok za 24,99 € z VAT

Zarejestruj się! Instrukcja rejestracji
Back To Top