skip to Main Content

Dla każdego kto myśli dziś o jutrze

Niezawodny, przyszłościowy i zabezpieczony przed manipulacją

Więc chcesz wejść na pokład z całym inteligentnym domem – ale jak? Coraz więcej inwestorów interesuje się inteligentnymi technologiami, aby uczynić codzienne życie bezpieczniejszym i łatwiejszym. Ale który system jest właściwy? Różnorodność systemów i rozwiązań wydaje się nieskończona. W ostatnich latach technologia KNX ugruntowała swoją pozycję w branży automatyki budynkowej, ale system często wydaje się zbyt skomplikowany i kosztowny dla domów jednorodzinnych. Systemy, które wykorzystują standard jako podstawę, ale koncentrują się na kluczowych funkcjach, stanowią oszczędną alternatywę, która jest łatwa w zarządzaniu. Podobnie jak LUXORliving.

Każdy, kto buduje lub remontuje, powinien uwzględnić w swoich planach LUXORliving. System inteligentnego domu zwiększa komfort w domach i mieszkaniach, a także zapewnia przyjemną atmosferę pracy w gabinetach i gabinetach lekarskich. Co więcej, stwarza optymalne warunki do wykorzystania potencjału oszczędzania energii.

Tam, gdzie słońce nagrzewa szklaną fasadę każdego dnia o tej samej porze, LUXORliving steruje roletami i zapewnia niezbędny cień. Indywidualnie lub w grupach – zawsze w pełni automatycznie. Wieczorem w sypialni panuje przyjemna temperatura 18 ° C, a rano zaczynasz dzień od przytulnych 22 ° C w łazience. Całkowicie dostosowany do potrzeb mieszkańców. I oczywiście w każdym pomieszczeniu w całym domu o każdej porze dnia. Na przyjęciach urodzinowych i innych uroczystościach LUXORliving pomaga stworzyć wspaniałą atmosferę, wykorzystując poszczególne sceny, aby stworzyć odpowiedni nastrój. I oczywiście nie dotyczy to tylko specjalnych okazji, ale zawsze, gdy potrzebują tego mieszkańcy domu.

Co więcej, LUXORliving znacznie zwiększy bezpieczeństwo domu w przyszłości dzięki dostosowywanej symulacji obecności. Same elementy sterujące są również wyjątkowo bezpieczne – dzięki LUXORplay i WLAN.

Sprawdzone bezpieczeństwo: nasz system inteligentnego domu LUXORliving posiada certyfikat VDE od końca 2018 roku.

Dla każdego, kto w dzisiejszych czasach liczy na system inteligentnego domu, proste uruchamianie i elastyczne opcje rozbudowy, ale jedno liczy się bardziej niż cokolwiek innego: ochrona przed nieautoryzowanym dostępem.

LUXORliving jest bezpieczny. Udowodniono to, gdy otrzymaliśmy certyfikat VDE. Testowany był nie tylko proces instalacji, ale także szczegółowo testowano późniejsze operacje przy użyciu naszej aplikacji LUXORplay.

Bezpieczeństwo Sprawdzone Przez VDE: System Inteligentnego Domu Theben LUXORliving Posiada Certyfikat VDE

Nasz system- Twoje korzyści

LUXORliving dimming function

Idealne ściemnianie w nocy.

Czy jest coś, co cieszy dziecko bardziej niż dobra bajka na dobranoc na zakończenie dnia? Dzień stopniowo zmienia się w noc, a opowieść niepostrzeżenie staje się snem. Ale co najważniejsze, światło musi świecić – przynajmniej trochę. Ponieważ większość dzieci uważa, że lepiej zasypiają przy włączonym świetle. Podobnie jak wielu dorosłych. Pod warunkiem, że światło jest delikatnie przyciemnione. Dzięki LUXORliving możesz mieć pokój tak jasny, jak potrzebujesz do spania.

LUXORliving panic function

Pocieszające poczucie bezpieczeństwa.

Warto wiedzieć, że w domu wszyscy czują się bezpiecznie. Dzięki funkcji paniki LUXORliving odgrywa ogromną rolę w tworzeniu tego poczucia bezpieczeństwa, całkowicie eliminując myśl o panice. A przynajmniej robi to dla ciebie osobiście – ale nie dla tych, którzy chcą cię zaskoczyć! W przypadku najmniejszego zakłócenia lub niewyjaśnionego hałasu przed, obok lub za domem, polecenie powoduje jednoczesne włączenie oświetlenia budynku i rolet. To odstrasza każdego, kogo nie powinno tam być. Nawet jeśli to tylko kot sąsiada!

LUXORliving presence simulation

Wyobraź sobie, że Cię nie ma. Jednak twoja rutyna trwa.

Czasami wystarczy zamknąć drzwi i zostawić wszystko za sobą. Więc to świetnie, kiedy wszystko przebiega w uporządkowany sposób. Tak jak chcesz. Symulacja obecności w LUXORliving zapewnia, że światła zapalają się, a rolety opuszczają o zwykłej porze każdego wieczoru. Nie każdy musi wiedzieć, że nie ma Cię w domu.

LUXORliving App - Everything off

Wszystko wyłączone. Być może najmądrzejsza funkcja LUXORliving.

„Kochanie, po prostu sprawdź jeszcze raz, czy wszystko jest wyłączone!” – to ta sama stara historia: samochód jest zapakowany, twoja rodzina czeka, ale musisz tylko ostatni raz przejść przez dom, aby upewnić się, że wszystko jest tak, jak powinno. A kiedy skończysz, nadal masz dokuczliwe uczucie, że o czymś zapomniałeś. To uczucie należy już do przeszłości. Z LUXORliving możesz się zrelaksować, zamykając za sobą drzwi. Po prostu naciśnij „Control Center OFF”, a wszystko się wyłączy. Od telewizora po żelazko. Jesteś pewny? Całkiem pewien! Funkcja wyłączania centrum sterowania w LUXORliving jest po prostu praktyczna.

LUXORliving voice control

Bardzo prosty w obsłudze. Również ze sterowaniem głosowym.

Sterowanie głosowe z 1home umożliwia interakcję z Amazon Alexa, Google Assistant, a także Siri. System inteligentnego domu, który słucha każdego Twojego słowa!

Back To Top