skip to Main Content

Bez płatnych licencji i oprogramowania

Inteligentny system domowy dla twojego domu

KNX jako otwarty standard  automatyki budynkowej jest rozwiązaniem przyszłościowy i sprawdził się w niezliczonych instalacjach. Jednak w przeszłości KNX był zbyt drogi dla normalnych domów, biur i mniejszych budynków o specjalnym przeznaczeniu, a często zbyt skomplikowany dla instalatorów. Dzięki LUXORliving wprowadziliśmy rozwiązanie, które radzi sobie bez skomplikowanego oprogramowania ETS przeznaczonego do konfiguracji instalacji KNX.

Do uruchomienia wystarczy jedynie bezpłatne i bardzo łatwe w obsłudze oprogramowanie, które nie wymaga żadnej wiedzy programistycznej. To otwiera dla ciebie, jako instalatora, cały szereg możliwości dostępu do rynku inteligentnego domu.

LUXORliving installation situation

LUXORliving jest podłączony dokładnie tak samo, jak każda inna instalacja KNX. Światła, rolety lub inne funkcje mogą być przypisane do wybranych przycisków poprzez oprogramowania. Dzięki temu proces instalacji jest elastyczny, stwarza znaczny potencjał oszczędności i oznacza, że masz swobodę wyboru zakresu przełączników. LUXORliving współpracuje z interfejsami przycisków. Oznacza to, że możesz wybrać to, co chcesz z konwencjonalnego zakresu przełączników, tak jak w przypadku standardowej instalacji. Interfejsy przycisków można zainstalować w puszce podtynkowej bezpośrednio za przełącznikiem i zintegrować z systemem za pomocą kabla magistrali. Możesz również wykorzystać przyciski systemowe z serii iON i w jeszcze szybszy i prostszy sposób uruchomić instalacje inteligentnego domu.

Sprawdzone bezpieczeństwo: nasz system inteligentnego domu LUXORliving posiada certyfikat VDE

Bezpieczeństwo sprawdzone przez VDE: System inteligentnego domu Theben LUXORliving posiada certyfikat VDE

Nasz system inteligentnego domu LUXORliving pomyślnie uzyskał certyfikat VDE w zakresie bezpieczeństwa. Centrum kontroli systemu IP1 i aplikacje użytkownika, to tylko kilka rzeczy, które zostały przetestowane pod kątem ochrony przed błędami, sabotażem, nieuprawnionym dostępem i utratą danych.

W rezultacie jako instalator możesz być pewien, że oferujesz swoim klientom system inteligentnego domu z najlepszą ochroną.

o systemie LUXORliving
Back To Top