skip to Main Content

Pakiet all inclusive firmy Theben

Zestawy startowe LUXORliving

Nasze zestawy startowe LUXORliving to doskonały sposób na wejście w świat inteligentnych domów. Każdy z trzech pakietów skupia się na jednej konkretnej rzeczy. Co więcej, komponenty mogą być w każdej chwili indywidualnie rozbudowywane i rozwijane. Dokładnie tak, jak chcesz.

LUXORliving Startserset Antriebe basic

Wpuść trochę światła!
Podstawowy zestaw startowy

Przykładowy system inteligentnego domu LUXORliving sprawia, że ​​sterowanie roletami w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, biurach i gabinetach lekarskich jest dziecinnie proste. Jest równie łatwy w instalacji, jak w obsłudze, a zatem atrakcyjny zarówno dla elektryka, jak i użytkownika. A co najważniejsze: LUXORliving można rozbudowywać.

Początkujący mogą wdrożyć energooszczędne i bezpieczne sterowanie różnymi napędami za pomocą tego zestawu startowego:

Zestaw (numer katalogowy 4990013):

Niech się stanie jasność!
Zestaw startowy oświetlenia

Harmonijne ściemnianie diod LED – brzmi łatwo, prawda? Jednak diabeł często tkwi w szczegółach. Dzięki uniwersalnym ściemniaczom Theben nie ma migotania. Dzięki różnym krzywym ściemniania można tworzyć przytulne scenariusze świetlne i przyciemniać diody LED bez migotania za pomocą naszych aktuatorów ściemniających. Ponadto nie musisz wybierać między przyciskami a aplikacją – oba są możliwe. Możesz sterować oświetleniem za pośrednictwem systemu sterowania LUXORliving IP1 za pomocą aplikacji LUXORplay. Możesz również zintegrować każdą wybraną serię przełączników za pomocą interfejsów przycisków LUXORliving T4.
Stwórz podwaliny pod atrakcyjną atmosferę dzięki naszemu zestawowi startowemu oświetlenia:

Zestaw (numer katalogowy 4990011):

Let the sunshine in!
Drives starter set

Tam, gdzie słońce nagrzewa okno w południe, LUXORliving automatycznie ustawia rolety i zapewnia niezbędny cień. Stacja pogodowa LUXORliving M140 rejestruje odpowiednie informacje. Zapewnia wiarygodne informacje o jasności, temperaturze, deszczu i prędkości wiatru dla Twojego inteligentnego domu. Siłowniki żaluzji odpowiednio reagują na te wartości: żaluzje i markizy chowają się bezpiecznie w przypadku deszczu lub burzy, pomieszczenia nie nagrzewają się latem, a zimą można w pełni wykorzystać ciepłe promienie słońca. Indywidualnie lub w grupach – zawsze w pełni automatycznie.

Ten zestaw startowy umożliwia bezpieczne i niezawodne sterowanie różnymi napędami.

Zestaw (numer katalogowy 4990010):

Jeden za wszystkich!
Zestaw startowy do napędów i oświetlenia

Ten starter zapewnia wszystkie funkcje systemu inteligentnego domu LUXORliving: od nastrojowego oświetlenia i w pełni automatycznego zacienienia po indywidualnie definiowane scenariusze. Co więcej, można również zaimplementować różne funkcje bezpieczeństwa i komfortu, takie jak centrum sterowania wyłączone, symulacja obecności, integracja z kamerą IP i funkcja paniki. A więc wszystko, co sprawia, że ​​inteligentny dom jest tym, czym jest.

Zaimplementuj kluczowe funkcje inteligentnego domu dzięki naszym napędom i zestawowi startowemu oświetlenia.

Zestaw (numer katalogowy 4990012):

Pakiety startowe LUXORliving
Back To Top