skip to Main Content

Super proste. Po prostu super

Instalacja i obsługa

Proste uruchomienie

Icon einfache Inbetriebnahme

Myślałeś, że LUXOR jest łatwy w instalacji. LUXORliving jest wyjątkowo łatwy. Łatwy w instalacji, okablowaniu i ustawieniu. Bez oprogramowania ETS. Nie wymaga licencji. Po prostu idź z intuicją – szybko, bezpiecznie, prosto.

Swobodny wybór przycisków

Icon Freie Tasterwahl

W wielu systemach inteligentnego domu przyciski są narzucone od górnie. Czegoś takiego nie ma w przypadku LUXORliving. Użytkownik ma swobodę wyboru, ponieważ nasze wejścia binarne i interfejsy pod przyciski są otwarte, aby sprostać każdej wersji estetycznej.

Certyfikowany system KNX

Icon zertifizierte KNX-Anlage

LUXORliving to system z certyfikowanymi urządzeniami KNX i dlatego może być dalej rozwijamy i aktualizowany. LUXORliving wykorzystuje tyle funkcjonalności KNX, ile jest potrzebne i był możliwie jak najmniej skomplikowany. Zakres funkcji jest ograniczony do absolutnego minimum. To sprawia, że LUXORliving jest tak niesamowicie prosty. Dla instalatora, jak i dla użytkownika.

Funkcja centralnego sterowania

Icon zentrale AUS-/EIN-Funktion

Wszystko działa za pośrednictwem jednostki IP1. Sterowanie odbywa się przez aplikacje LUXORplay i sieć WLAN.

Zdejmowane centrum sterowania systemem LUXOR IP1

Icons abnehmbare Systemzentrale LUXOR IP1

Właściciele domów, którzy myślą o jutrze, ale nie są jeszcze gotowi na inteligentny dom, mogą zainstalować LUXORliving i ustawić system w podstawowej konfiguracji i cieszyć się jej funkcjonalnością. W dowolnym momencie mogą zaktualizować swoją instalacje o wszystkie dodatkowe funkcje i być „smart” w przyszłości.

Elastyczne okablowanie magistrali

Icon flexible BUS-Verkabelung

Konwencjonalne instalacje mają stałe okablowanie. Nie jest tak w przypadku LUXORliving. LUXORliving opiera się na elastycznym okablowaniu w oparciu o magstralę, dzięki czemu światło, rolety i inne funkcje mogą być przypisane do wybranych przycisków. Daje to swobodę zmiany istniejącej instalacji i zmniejsza koszty, ponieważ nie potrzeba większej ilości przycisków.

Sprytna symulacja obecności

Icon clevere Anwesenheitssimulation

Kiedy mieszkańcy są w domu, korzystają z LUXORliving. Gdy nie ma ich w domu, LUXORliving nadal tam jest. Sprytny system inteligentnego domu zapisuje wzorce użytkowania z ostatnich siedmiu dni i symuluje obecność domowników, podczas gdy mieszkańcy mogą cieszyć się wakacjami bez obaw.

1home kontrola głosowa

Icon Sprachsteuerung

LUXORliving wykonuje polecenia bezpośrednio za pomocą sterowania głosowego 1home. Niezależnie od tego, czy korzystasz z Google Assistant, czy Amazon Alexa, zdefiniowane funkcje są wykonywane w najprostszy możliwy sposób, po podłączeniu centrum kontroli systemu LUXORliving IP1 do 1home. Możesz znaleźć więcej informacji na ten temat na stronie 1home. 

Komponenty RF

Icon Funkwellen

Poszczególne funkcje można łatwo doposażyć w dowolnym momencie, rozszerzając system o komponenty radiowe. W ten sposób na przykład gniazdo może być łatwo zintegrowane z LUXORliving i przełączane w późniejszym czasie.

Sterowanie głosowe w systemie inteligentnego domu LUXORliving: Alexa, włącz światło!

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

System inteligentnego domu LUXORliving Funkcja „Centralne wyłączenie”: wszystko wyłączone! Więcej bezpieczeństwa

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

Systemie inteligentnego domu LUXORliving: Bezpieczne i spokojne wakacje z symulacją obecności

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

Back To Top