skip to Main Content

Super proste. Po prostu super

Instalacja i obsługa

Proste uruchomienie

Icon einfache Inbetriebnahme

Myślałeś, że LUXOR jest łatwy w instalacji. LUXORliving jest wyjątkowo łatwy. Łatwy w instalacji, okablowaniu i ustawieniu. Bez oprogramowania ETS. Nie wymaga licencji. Po prostu idź z intuicją – szybko, bezpiecznie, prosto.

Swobodny wybór przycisków

Icon Freie Tasterwahl

W wielu systemach inteligentnego domu przyciski są narzucone od górnie. Czegoś takiego nie ma w przypadku LUXORliving. Użytkownik ma swobodę wyboru, ponieważ nasze wejścia binarne i interfejsy pod przyciski są otwarte, aby sprostać każdej wersji estetycznej.

Certyfikowany system KNX

Icon zertifizierte KNX-Anlage

LUXORliving to system z certyfikowanymi urządzeniami KNX i dlatego może być dalej rozwijamy i aktualizowany. LUXORliving wykorzystuje tyle funkcjonalności KNX, ile jest potrzebne i był możliwie jak najmniej skomplikowany. Zakres funkcji jest ograniczony do absolutnego minimum. To sprawia, że LUXORliving jest tak niesamowicie prosty. Dla instalatora, jak i dla użytkownika.

Funkcja centralnego sterowania

Icon zentrale AUS-/EIN-Funktion

Wszystko działa za pośrednictwem jednostki IP1. Sterowanie odbywa się przez aplikacje LUXORplay i sieć WLAN.

Zdejmowane centrum sterowania systemem LUXOR IP1

Icons abnehmbare Systemzentrale LUXOR IP1

Właściciele domów, którzy myślą o jutrze, ale nie są jeszcze gotowi na inteligentny dom, mogą zainstalować LUXORliving i ustawić system w podstawowej konfiguracji i cieszyć się jej funkcjonalnością. W dowolnym momencie mogą zaktualizować swoją instalacje o wszystkie dodatkowe funkcje i być „smart” w przyszłości.

Elastyczne okablowanie magistrali

Icon flexible BUS-Verkabelung

Konwencjonalne instalacje mają stałe okablowanie. Nie jest tak w przypadku LUXORliving. LUXORliving opiera się na elastycznym okablowaniu w oparciu o magstralę, dzięki czemu światło, rolety i inne funkcje mogą być przypisane do wybranych przycisków. Daje to swobodę zmiany istniejącej instalacji i zmniejsza koszty, ponieważ nie potrzeba większej ilości przycisków.

Sprytna symulacja obecności

Icon clevere Anwesenheitssimulation

Kiedy mieszkańcy są w domu, korzystają z LUXORliving. Gdy nie ma ich w domu, LUXORliving nadal tam jest. Sprytny system inteligentnego domu zapisuje wzorce użytkowania z ostatnich siedmiu dni i symuluje obecność domowników, podczas gdy mieszkańcy mogą cieszyć się wakacjami bez obaw.

1home kontrola głosowa

LUXORliving wykonuje polecenia bezpośrednio za pomocą sterowania głosowego 1home. Niezależnie od tego, czy korzystasz z Google Assistant, czy Amazon Alexa, zdefiniowane funkcje są wykonywane w najprostszy możliwy sposób, po podłączeniu centrum kontroli systemu LUXORliving IP1 do 1home. Możesz znaleźć więcej informacji na ten temat na stronie 1home. 

Komponenty RF

Poszczególne funkcje można łatwo doposażyć w dowolnym momencie, rozszerzając system o komponenty radiowe. W ten sposób na przykład gniazdo może być łatwo zintegrowane z LUXORliving i przełączane w późniejszym czasie.

Sterowanie głosowe w systemie inteligentnego domu LUXORliving: Alexa, włącz światło!

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

System inteligentnego domu LUXORliving Funkcja „Centralne wyłączenie”: wszystko wyłączone! Więcej bezpieczeństwa

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

Systemie inteligentnego domu LUXORliving: Bezpieczne i spokojne wakacje z symulacją obecności

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

Back To Top