skip to Main Content

Po prostu bezpieczny. Po prostu LUXORliving

Sprytny wybór dla domów, mieszkań, willi, gabinetów lekarskich i biur

Każdy, kto buduje lub remontuje, powinien uwzględnić LUXORliving w swoich planach. System inteligentnego domu sprawia, że ​​domy i mieszkania są wygodniejsze, a także zapewnia przyjemną atmosferę pracy w biurach i gabinetach lekarskich. System inteligentnego domu stwarza również optymalne warunki do wykorzystania potencjału oszczędzania energii.

Tam, gdzie słońce ogrzewa szklaną fasadę o tej samej porze każdego dnia, LUXORliving ustawi żaluzje i zapewnia niezbędny cień. Indywidualnie lub grupowo – zawsze w pełni automatycznie. Wieczorem LUXORliving obniża temperaturę w sypialni do przyjemnego poziomu 18 ° C, a rano ogrzewa łazienkę do przytulnych 22 ° C, aby zapewnić dobry początek dnia. Całkowicie dostosowany do potrzeb mieszkańców. I oczywiście w każdym pokoju w całym domu o każdej porze dnia. Na przyjęciach urodzinowych i innych uroczystościach LUXORliving tworzy świetną atmosferę, włączając i wyłączając światła lub przyciemniając je w razie potrzeby. I oczywiście dotyczy to nie tylko specjalnych okazji, ale także każdej chwili, gdy mieszkańcy domu tego potrzebują.

A dzięki funkcji paniki LUXORliving zawsze zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo – jeśli dojdzie do najgorszego, może zniechęcić nieproszonych gości do wejścia do nieruchomości. Same zarządzanie jest również wyjątkowo bezpieczne i wygodne – przez LUXORplay i bezprzewodową sieć LAN.

LUXORliving sprawia, że ​​wszyscy, którzy z niego korzystają, są zadowolenia. Nawet elektrycy, którzy go instalują. Uruchomienie jest niezwykle proste, jak i samo użytkowanie. LUXORliving – po prostu bezpieczny, po prostu inteligentny.

Back To Top